Skip to main content

Chtěl bys nějaký z našich výrobků podle tvých představ?

Nevadí ti si připlatit, aby ses odlišoval od ostatních?

Tak to jsi zde správně. Pokud máš zájem o nějaký z našich výrobků pro sebe nebo chceš potěšit někoho z rodiny či známých originálním dárkem tak napiš na: objednejsivestu@seznam.cz a můžeme se domlouvat co by sis představoval.

Počínaje motivačními nápisy na vesty, čísly, jmény až po celý vlastní design vesty v různobarevném provedení. Nebo by si chtěl váhu vesty jinou než nabízíme, jinak ji rozložit či vestu na míru (či jiný výrobek). Chtěl bys na vesty do vlastního fitka svoje logo a reklamu, či logo svého týmu atd.? My se nebojíme ničeho a jsme ochotni maximálně vyjít vstříc.

Možnost vyrobit vlastní fitness tašky (cestovní tašky), batohy, zátěžové vesty, opasky na dipy, různé druhy vaků, obaly na tenisové rakety, obaly na notebooky  a další. Nebojte se zeptat, co vše umíme.

„HEAVYWEIGHTNEBONIC“

 

Zde jen dvě vesty, které jsme stihli vyfotit, jsme je odeslali sportovcům. Někteří občas hodně spěchají, takže se to rovnou posílá. Níže jsme dělali například potisk pro Radka Faksu nebo pro Honzu Laštůvku. Pak jsme dělali i pár dalším sportovcům jako byl Mrázek, Dominik Kahun z Německa nebo i pro fitka či sportovní kluby.

Níže jsou vesty i pro neprofesionální sportovce, které jsme dělali na zakázku.

 

 

 

Fotka předání vesty na přání s Ráďou:

A nakonec předání vesty Laštymu:

Vesty pro neprofesionální sportovce:

Košík