Skip to main content

UFC – Makhmud „Mach“ Muradov a zátěžová vesta Heavy Weight

Již dlouho se do UFC (nejprestižnější světové organizace bojových sportů) nedostal žádný „náš“ zápasník. Proto je Mach, ačkoliv se nejedná o rodného Čecha, velkou senzací. Mach je v ČR už nějakou dobu a zápasil v české organizaci Oktagon. Dlouho jsme my, jakožto Heavy Weight, sledovali jeho cestu a moc se nám líbil jeho příběh a jeho osobnost. Také z pohledu tréninku nás Mach zaujal svou hravostí, ale také i dřinou. Velmi často vidíte rýpavé komentáře některých individuí, kdy útočí na různé sportovce i nesportovce, ale reakce českého uzbeka je skvělá. Podobně tomu bylo i u příspěvku Macha s naší zátěžovou vestou Heavy Weight, kdy nějaký neposeda psal, co na takový trénink říkají jeho klouby. Mach s úsměvem odpověděl, že právě klouby říkají, aby si ještě přidal, že chtějí víc. Nicméně vraťme se zpět, jak došlo k setkání tímto super chlapíkem.

České MMA sledujeme již mnoho let, vzhledem k naší oblibě a zkušenosti s bojovými sporty po mnoho let. Netrvalo dlouho a Mach Muradov se snámi spojil a měl zájem o naši zátěžovou vestu. Sdělili jsme mu naši cestu a také naše úspěchy v oblasti sportu a sportovců, se kterými již spolupracujeme. Jméno Jardy Jágra nesmělo chybět, jakožto milovníka zátěžového tréninku. Přesto nás Mach varoval, že co se týká sportovního vybavení je velmi náročný a vybíravý. Nic lepšího Heavy Weight nemohl říct a okamžitě jsme přijali jeho výzvu.

Jednalo se převážně o zátěžovou vestu, kterou zápasník MMA k tréninku nezbytně potřebuje. Jelikož s vestou dělá téměř vše, musí vesta skvěle držet, uzpůsobit se tělu, musí být přijemná a hlavně musí být kvalitní. Velkou výhodou naší zátěžové vesty Heavy Weight a dalších produktů Heavy Weight je možnost vlastního designu. To Macha zaujalo a přezdívka český uzbek a skutečnost, že je v týmu jednoho z nejslavnějších boxerů Floyda Mayweathera poukázala, kam se ve směru designu budeme ubírat. Poslali jsme mu mnoho návrhů avšak tento skromný fajter nebyl náročný co se designu týče. Nejdůležitější pro něj byl význam a proto jsme mu na zátěžovou vestu Heavy Weight udělali Českou vlajku a vlajku Uzbekistánu, pak jsme tam přidali jeho jméno a zkratku týmu Floyda Mayweathera TMT.

Přiznáme se, že jsme měli malé obavy, zda bude Mach s vestou spokojený, ale to patří k nám, jelikož děláme vše co nejpoctivěji jak jen to je možné a co nejlépe. Prakticky u nás neexistuje hranice, protože o naších produktech a jejich provedení přemýšlíme každý den a chceme je dělat lepší a lepší. Jakožto jediní výrobci máme vše naprosto pod kontrolou a daří se nám to. Podařilo se nám ohromit i Macha?

Mach byl už docela nedočkavý a těšil se na zátěžovou vestu Heavy Weight s vlastním designem. Psal nám zprávu, kdy už bude vesta hotová. Museli jsme si pospíšit. Nakonec jsme vše stihli včas a mohli jsme se vypravit za trojtým eM. Kde jinde jsme se mohli spolu potkat než v gymu, kde Mach spí, jí a trénuje, prostě tam dělá opravdu vše. Popovídali jsme si, udělali si společné foto a domluvili se na zpětné vazbě, která pro nás byla velmi důležitá. Rozhovor probíhal skvěle, jelikož positivita tohoto člověka prostě přináší pohodu všem kolem sebe a o pokoře ani nemluvíme. Známe mnoho lidí, kteří slovo pokora dokonce ani neznají, takže sledujte Macha a učte se. Po setkání jsme spěchali zpět.

Nějaký čas později nám trojtý eM poslal video a fotky. Byl naprosto spokojený, vesta držela, přesně tak jak chtěl, moc se mu líbila a používá ji pravidelně, což pro nás opět znamená úspěch. Profesionální sportovec světového formátu je spokojen, tedy jsme spokojeni také a to je přesně to co nabízíme všem naším klientům – spokojenost. K čemu ji používá? Nejraději má běh do kopce či schodů a pak při klasickém pohybu, při boxovaní a kopech do lapů a celkovému tréninku. České ručičky opět ukázali, že naše proslulost a schopnost výroby ve všech ohledech nevymřela. Pomozte nám budovat českou značku Heavy Weight a ukázat celému světu, co dokážeme.

 

 

Košík