Skip to main content

Tomáš SATORANSKÝ (tým NBA Chicago Bulls) a zátěžová vesta Heavy Weight

Tak a jsme už také v NBA! Dalším sportovcem je hráč Chicago Bulls Tomáš SATORANSKÝ. Byla to dlouhá cesta, ale nakonec jsme dosáhli našeho cíle. Již jsme byli v České basketbalové reprezentaci a hráči o nás již měli povědomí a zbýval už jen Tomáš.

Vyrábíme zátěžová vesty na zakázku pro spoustu světových hvězd a pro SATORA to nemohlo být jinak. Moc se nám líbíl motiv CHICAGO BULLS takže byla pro náš hračka udělat zátěžovou vestu v tomto provedení, s číslem, s iniciály a s českou vlaječkou. Zátěžová vesta Heavy Weight v motivu Chicago Bulls mu okamžitě padla do oka a ne jen tím, jak vypadala, ale také její kvalitou a vlastnostmi. Sator si ji dokonce vzal s sebou na letní přípravu do Španělska a trénoval s ní. Trénink mu staví skvělý kondiční trenér Michal Mirejovský

Zátěžová vesta Heavy Weight je skvělým elementem pro basketbalový a kondiční trénink. Tomáš ji používá hlavně ke kondičnímu tréninku nebo k tréninku výskoku, ale také k posílení horní poloviny těla. Je jeho parťákem také pří tůrách v horách. Naše zátěžová vesta Heavy Weight skvěle drží a nijak nepřekáží při žádném tréninku, což také při jejím používání zjistil. Je se zátěžovou vestou naprosto spokojený a plní všechny jeho nejnáročnější požadavky.

Košík