Skip to main content

JAROMÍR JÁGR trénuje se zátěžovou vestou HeavyWeight

S Jaromírem Jágrem se neodmyslitelně pojí slovo zátěžová vesta. Jarda je právě ten hokejista, který se nebojí si ztížit trénink. Ať už to byla zátěžová vesta nebo zátěže na kotníky, či si zatížil hokejku a střílel jeho oblíbené závaží místo puku „palačinky“. Setkali jsme se s mnoha týmy a hráči a ne všichni jsou ochotni dělat něco navíc. Když jsme zmínili Jardu, tak klasická reakce byla, ale to je Jaromír Jágr, to my neděláme. Proč je tedy Jaromír Jágr nejlepší hrající hokejista světa? Protože jak často říkával: „Jdeš pálit puky na zavřenej zímák a vono to nejde, tak co uděláš, aby to šlo? No jdeš zase pálit ty puky, že JO!“

Jaromír Jágr pravidelně trénuje se zátěžovou vestou Heavy Weight. Poměrně dlouho nám trvalo se s Jardou spojit, protože jak on, tak i my jsme toho měli opravdu hodně a setkávali jsme se s mnoha sportovci a pravidelně pracujeme na zlepšení našich produktů. Vyvíjíme i nové produkty a rozšiřujeme sortiment světelnou rychlostí. Nicméně, jednoho dne jsme měli domluvené setkání s nejsilnějším STRONGMANAM světa do 105 kilogramů – Jiřím Tkadlčíkem v Praze. To už je kousíček do hokejového klubu Rytíři Kladno a tak jsme se tam vydali. Vzali jsme s sebou pár vest navíc a vyjeli jsme. Absolutně jsme nevěděli, zda mají Rytíři trénink a zda tam vůbec někdo bude.

Měli jsme ŠTĚSTÍ! Na ledě bruslilo jen pár hráčů, ale Jaromír Jágr mezi nimi nebyl. Šli jsme se tedy zeptat na vrátnici, zda nevědí, jestli tam Jarda je nebo přijede. Řekli nám, že tam bohužel není. Šli jsme tedy zpět dovnitř a chvíli sledovali kluky jak trénují. Když už jsme se rozhodli odejít přišli za námi z vrátnice, že Jarda přijel. Poprosili jsme tedy, zda by nemohl vyřídit, že bychom si rádi s Jay Jayem promluvili. Šli jsme k šatně a slyšeli hlasy trenéru a Jardy. Z šatny vykoukl jeden hráč, kterého jsme poprosili také poprosili o vyřízení naší prosby. Pak už zbývalo jen čekat a že jsme se načekali. Nakonec JJ vyšel ze šatny a prošel kolem nás. Zeptali jsme se jej tedy, zda o nás ví, že bychom s ním chtěli mluvit. No nevypadalo to, že by se s námi chtěl Jarda bavit a být rušen při svém tréninku. Proto jsme museli hovořit rychle. Jaromír šel směrem na led a my mu mluvili spíše do zad. Řekli jsme, že bychom mu rádi něco předali, ale že jej nenutíme, tak jako nikoho ze sportovců předním. Jaromír Jágr nás poslouchal možná jen jedním uchem při cestě na led. Zdálo se, že naše návštěva byla zbytečná…..

Jarda už byl skoro u ledu, když jsme jako poslední slova vyřkli „zátěžová vesta“. Pan Jágr se v tu chvíli zastavil a začal nás vnímat. Zopakovali jsme mu, že vyrábíme v České Republice zátěžové vesty Heavy Weight a v současnosti spolupracujeme se desítkami nejznámějších sportovců v ČR i v zahraničí. Zmínili jsme několik hráčů z NHL, Karlose Termínátora Vémolu, fotbalisty, mistry světa v kulturistice a další. Jay Jay nás konečně poslouchal a zeptal se zda máme vestu s sebou. Představte si Usaina Bolta a další nejrychlejší sportovce planety. Dejte je všechny dohromady a to jsme byli my, když jsme běželi pro vesty do auta. Zpátky to už bylo o něco těžší, když jsme nesli dvě zátěžové vesty Heavy Weight 10ti kilovou a 20ti kilovou. Jágr už trénoval na ledě, když jsme se vrátili. Ukázali jsme mu dvě vesty a JJ ukázal na první vestu, kterou viděl. Oblíkl si desetikilovou zátěžovou vestu Heavy Weight a začal s ní bruslit. Vesta se mu nejspíše líbila, protože už si ji nechtěl sundat a řekl nám, že si vestu nechá. To nám vůbec nevadilo, protože s tím jsme za Jaromírem Jágrem jeli.

Poté jsme si už jen povídali. Konverzace probíhala v pohodě a přátelském duchu. Bavili jsme se o tom, co děláme, jak dlouho vesty vyrábíme a zabrousili jsme i do minulosti. Museli jsme sdělit Jaromíru Jágrovi, že přesně v den, kdy maturovali, dal Jarda svůj HATRICK na mistrovství světa proti USA. JJ nám poradil, co bychom na vestách mohli zlepšit a co děláme dobře. Bavili jsme se také o pár věcech, které bohužel zatím nemůžeme zmínit, jelikož jsme se s panem Jágrem na tom dohodli. Jarda nám položil otázku, na kterou jsme v tu chvíli nedokázali odpovědět. Řekli jsme mu tedy, že mu odpověď sdělíme příště a podali jsme si ruce. Gól byl, že jsme si v tom rozčarování nevyměnili kontakty…

Po nějaké době jsme se chtěli s legendou spojit, avšak v tu chvíli nám došlo, že vlastně nemáme jak. Proto jsme museli naplánovat speciálně cestu do Kladna, což je od nás přes 400 kilometrů a nevěděli jsme opět, zda tam bude. To nás nezastavilo! Když jsme přijeli do Kladna, tak jsme se bohužel minuli a s Jardou jsme se nesetkali. Museli jsme tedy jet domů 400 kilometrů. Jelikož jsme HEAVY WEIGHT, tak nás to neodradilo a o pár dní později jsme jeli znovu. To už nám setkání vyšlo! Na ledě jsme si všimli Jaromíra Jágra, který si po chvíli všiml nás a pozdravili jsme se. Čekali jsme na konec tréninku, který jak jinak byl delší než u ostatních hráčů, kdy JJ na ledě zůstal déle. Bylo tam také pár fanoušku, kteří se chtěli s nejlepším hráčem světa vyfotit, tak jsme je nechali a počkali. Nakonec jsme se slušně zeptali, zda už za ním můžeme na střídačku. Jarda hned zvolal TAK CO?! Což souviselo s otázkou, kterou nám při prvním setkání položil.

Začali jsme opět konverzovat a začali jsme volněji o tom, že bychom mu rádi odpověděli, avšak jsme neměli jak se spolu spojit. Nicméně jsme to pokládali za výhodu, protože bylo mnohem lepší se opět setkat osobně a podat si ruce. Odpověděli jsme mu na položenou otázku a dostali jsme pochvalu, že zátěžovou vesta Heavy Weight skvěle drží a sedí. Byli jsme jeho pochvalou, tak nadšení, že jsme si si málem opět nepředali kontakty. Naštěstí jsme si ale vzpomněli a předali jsme si na sebe telefony pro lepší komunikaci. Nesměla chybět ani společná fotka s legendou a pak už zase 400 km domů.

Další komunikace probíhala už po telefonu, kdy jsme si zavolali a pobavili se o pár záležitostech. Nakonec jsme se dohodli, že čistě Jardovi domů pošleme od každého typu vesty plus zátěží na kotníky. To už jsme však zátěžovou vestu Heavy Weight upravili dle pár připomínek Jaromíra Jágra! A vesty mohly jet za legendou! Pravidelně Jaromír Jágr, tak jako mnoho dalších profesionálních sportovců, trénuje se zátěžovou vestou, není to ale ledajaká vesta, je to zátěžová vesta Heavy Weight a zátěže na kotníky Heavy Weight!

 

 

 

 

 

Košík